Pred rokom, 13. Marca 2020 sme spustili nový eshop s tričkami pod vašou a našou obľúbenou lokálnou značkou – BlackPitt. Recyklovali sme viaceré staré dizajny a aj naše logo. Pridali veľa nových motívov, ale aj zaujímavých spoluprác, čo nás veľmi teší a baví.

Bol to náročný rok, úplne iný ako sme si predstavovali, keďže spolu s naším eshopom začala aj éra pandémie a situácia nebola úplne priaznivá. Napriek tomu sme stále pracovali a bez váhania priniesli veľa pekných tričiek, ktoré sme doručili k vám a potešili tak mnohých, nielen našich kamarátov.

Veľmi nám pomohlo, že nám starí BlackPitt priaznivci ostali verní a našli sme si aj mnohých nových super zákazníkov. Ďakujeme, že ste s nami!

Dúfame, že nový rok s nami bude lepší. Stretneme sa aj osobne na koncertoch alebo párty, na ktoré prídeme za vami alebo ich pod našou značkou budeme organizovať. Pretože BlackPitt je parťák, čo má rad ľudí, spoločnosť, život a rád sa baví.

 „BlackPitt is not dead!“ Aj vďaka vám!

My makáme ďalej a budeme radi keď v tom pôjdete v tom s nami. Podporíte lokálnu značku, lokálny dizajn a budete mať na sebe limitovaný originálny kúsok. Pretože, BlackPitt dáva šancu na tvorbu a prejav, nielen lokálnym umelcom, grafikom, dizajnérom či fotografom ale aj vám. Je alternatívou veľkých značiek v nákupných centrách a preto sme tu. Aby ste mohli byť iní a mať na sebe niečo, za čím stojí konkrétny šikovný človek s fantáziou, názorom a nápadom.

Autor BlackPitt