Rozhodli sme sa, že vám dáme šancu kúpiť si tričká z našej limitovanej edície dlhšie. A aby tých dobrých správ nebolo málo, prinášame aj ďalšiu vymakanú novinku od Rastyredes!

Aj nás zastihla obmedzujúca situácia s karanténou, keď rovno po dlho plánovanom otvorení BlackPitt eshopu nastal na Slovensku “krízový stav”. Preto sme sa rozhodli, že naše LIMITKY BlackPitt necháme v predaji až do odvolania, aby ste mali možnosť si urobiť ich kúpou radosť aj naďalej. Ako bonus, sme upravili aj ich ceny, aby boli dostupnejšie. Nájdete medzi nimi obľúbené dizajny VIETNAM od Rubika, JUICEBOX od Tomáša Rybára, DIEVČA od Martu a tiež motív VLCI od Tomáša Bereša!


Na dnes sme pripravili nový motív BlackPitt od nášho ďalšieho kamaráta – Rastyho. Nový super dizajn MAČKA naozaj súrne potrebuješ!


Využite túto príležitosť urobiť si radosť pekným novým tričkom. Dobrý pocit znásobí aj fakt, že podporíte autorov a lokálov v tejto náročnej dobe, ktorá napriek mnohým negatívnym zmenám, prináša aj veľa pozitívneho.


Nezabudnite na akciu 10% zľava na každý ďalší nákup! Doprava v rámci Žiliny len 1 € a pri nákupe nad 39 € je poštovné na celom území SR zdarma.


BlackPitt’d not dead!