Snažíme sa vám každý druhý týždeň priniesť nový motív a darí sa nám to!

Na našom eshope nájdete nielen nové motívy na tričká od našich kamarátov a dizajnérov. Sú tam samozrejme aj špeciálne motívy od nášho dvorného grafika Pyppa z ateliéru Profigrafik.sk a nechýbajú ani tie staré obľúbené z archívu BlackPitt s jemným súčasným redizajnom.


Nový motív od Pyppa je zároveň spolupráca so žilinskou DJ dvojicou FRICKO BROTHERS. Bratia Frickovci, naši dobrí priatelia, ktorých môžete poznať aj ako predajcov výbornej kávy, ako dj-ské duo prinášajú už niekoľko rokov do Žiliny kvalitnú hudobnú produkciu. To, čo hrajú, nechcú škatuľkovať, ale nájdete tam deephouse, afrohous, chillout aj melodické techno. Špeciálne pre nich sme vytvorili dizajn v trende, ktorý im je blízky.

„BlackPitt backs FRICKO BROTHERS“
„BlackPitt kryje chrbát FRICKO BROTHERS“

FRICKO BROTHERS môžete každý piatok na poludnie zažiť na vlastnej koži. Tanečný set pred Novou Synagógou, s ponukou výbornej kávy či limonády z ich kávového vozíka, Vás určite nenechá chladnými. A ak by ste sa do mesta nechystali, Live stream pôjde naživo cez Youtube Novej Synagógy a následne tam zostane v archíve.


Nové motívy pridávame každý druhý týždeň obvykle pondelok.  Novinky, akcie a všetko, čo potrebujete vedieť nájdete na našom webe a sociálnych sieťach.


Nezabudnite na akciu 10 % zľava na každý ďalší nákup! Doprava v rámci Žiliny len 1 € a pri nákupe nad 39 € je poštovné na celom území SR zdarma.


Sprav si radosť novým tričkom BlackPitt!
BlackPitt’d not dead!