A BlackPitt pre vás pripravil nové svieže motívy! Ide jar a tričko s krátkym rukávom sa zíde. Konečne nebude len ako hrejivá vrstva pod mikinu, na spanie alebo home office.

Jeden motív je z našej produkcie. Motív Coffee zahreje pri srdci. Koťogo s kávou na variči, si môžeš zobrať na hory, do mesta a vlastne hocikam. Tak si kávu vychutnáš všade, rovnako ako naše tričká. Autorom grafiky je Pyppo, pre ktorého žiadna grafika nie je silná káva.

 

Dúfame, že sa vám budú páčiť aj ďalšie nové motívy! Nájdete tam jeden od legendy slovenského graffiti Maroša Obšivana, ilustrátorky Peti Lukovicsovej aj nášho obľúbeného výtvarníka Miša Turkoviča.


Ďakujeme všetkým, čo nás podporujú a hrdo nosia slovenský dizajn. My na oplátku podporujeme tvorbu u našich dizajnérov a dávame im priestor na vašich obľúbených tričkách.  .

Petra Lukovicsová je slovenská ilustrátorka. Momentálne ju väčšinou nájdete v detských knihách a časopisoch, ale občas si rada odskočí aj medzi dospelých. V posledných rokoch si začala kompenzovať sedavé tvorenie, plávaním v jazerných vodách počas celého roka. A tento motív rada používa aj vo voľnej tvorbe.
www.instagram.com/petralukovics/

Čím častejšie budeš mať na sebe toto tričko, tým viac si budeš užívať bezstarostný čas. Autorom návrhu s názvom Voľnočasový odev je Michal Turkovič, výtvarník pracujúci najčastejšie v maliarskom médiu  v čo najrozmernejšej forme, s presahom až do muralizmu. V tvorbe sa venuje skúmaniu rutinných návykov ľudí. Fascinuje ho zručnosť Slovákov, ktorí ju hrdo demonštrujú na kolektívnych opekačkách.
www.instagram.com/turkovicmichal/

Maroš “Soul” Obšivan vyštudovaná ŠÚV Kremnica a Fakulta Umení TUKE. Od 1995 do cca 2005 aktívny graffiti umelec skicujúci graffiti “26 rokov” dodnes. Aktuálne sieťotlačiar v Yax ateliéri postupne sa transformujúcom na umeleckú grafickú tlač “serigrafie” pre výtvarníkov a dizajnérov.
www.instagram.com/yax_atelier/