Za každým vizuálom na tričko z našej dielne stojí konkrétny človek.

Či už sa jedná o nášho dvorného grafika Petra Pyppa Dlhopolčeka alebo celú sériu ďalších zaujímavých osobností zo slovenskej street art, tatoo, bike, skate, punk scény. Spolupracujeme s ilustrátormi, ktorých tvorba je silná a nekonvenčná. Nudí nás klišé, prvoplánové a opakujúce sa motívy. Radšej máme príbehy a čistú autorskú prácu. Práve preto spolupracujeme s ľuďmi, ktorí nás bavia navyše aj mimo svoju tvorbu. Nájdete medzi nimi napríklad mladú výtvarníčku Martu, ktorej temne jemná ilustrácia je nezameniteľná, grafického dizajnéra a VJ DJského zoskupenia EMONOIZBOYZ Tomáša Rybára s výrazným rukopisom, žilinského writera Akay z aktívnej graffiti crew, fotografa a a bajkera Rubika s jeho poetickými zábermi, ilustrátora Tomáša Bereša a nechýba ani Rustyredes a jeho mačacie záležitosti. K špeciálnym spoluprácam patria naše dizajny vytvorené priamo pre vydavateľstvo Absynt, DJské zoskupenie Fricko Brothers a akciu Rap Station.


V lete sa môžete tešiť na nové tričká!

Počas leta plánujeme vypustiť hneď niekoľko nových dizajnov. Hravý cyklomotív od multitalentovanej výtvarníčky Alice Kucharovič osvieži každý letný outfit. V spolupráci s festivalom Hory a mesto Žilina pripravujeme aj upcyklovaný obľúbený motív Kamzíka vo Favoritke od šikovnej ilustrátorky Ivany Šátekovej. Poslednou novinkou je grafika na tričko od Daniela Goliaša / Déé X Géé: “Punk, straight edge a bike. Všetko tak odlišné, no predsa prepletené do seba.” Bude ťažké vybrať si len jedno tričko!


BlackPitt nezabudol ani na deti!

Okrem všetkých „dospeláckych“ motívov, ktoré je možné objednať aj v detských veľkostiach, doplnil Pyppo navyše aj detský typografický „zverošský“ motív inšpirovaný zábavnou detskou knižkou Zveroši. BlackPitt tričko je ideálny darček za každé vysvedčenie! 🙂 A štýlové tričko sa na leto predsa hodí!